اخبار

پرستار سالمند

65_44001061 یکی از شغل های رایج در عصر حاضر مراقبت از سالمند در منزل می باشد به دلیل مشغله زیاد افراد فرزندان سالمندان ترجیح می دهند که یک

پرستار مناسب به مراقبت از پدر و مادر سالمند آنها در منزل بپردازد تا بتوانند بدون نگرانی به امور کاری خود رسیدگی کنند . در پاره ای از موارد فرزندان به دلیل هزینه ی بالای استخدام نگهدار سالمند در منزل مجبور به سپردن سالمند خود به سرای سالمندان می باشند زیرا هزینه مراقبت از سالمند در برخی سراها ارزانتر تمام می شود.

اگر شرایط سالمند طوری باشد که بتوان از او در منزل نگهداری کرد بهتر است سالمند در منزل خود بماند چون این کار سبب حفظ و پیشرفت سلامت سالمند خواهد شد. اما اگر وضعیت سالمند به گونه ای است که مراقب باید بطور شبانه روزی از وضعیت جسمی سالمند نگهداری کند، بهتر است که او برای مدتی در سرای سالمندان زندگی کند تا بیماری اش بهبود یابد و دوباره بتوان از او در منزل توسط مراقب سالمند نگهداری کرد.

چگونه با هزینه کمتر پرستار سالمند استخدام کرد

با توجه به شرایط جسمی سالمند پرستاری از او به مراقبت های ویژه ای نیاز دارد به همین دلیل استخدام پرستار سالمند که بتواند نیازهای سالمند را برطرف کند موضوع مهمی است که دستمزد پرستار سالمنددر منزل را مشخص می کند.

در صورتی که سالمند شما سالم است و احتیاج به مراقبت های پزشکی ندارد و هدف شما از استخدام پرستار صرفاً نگهداری از سالمند و رسیدگی به امور منزل می باشد بهتر است یک مراقب استخدام کنیدکه به دلیل داشتن معلومات و دانش زیاد در ارتباط با بیماری های سالمند از شما درخواست حقوق بیشتری نداشته باشد.

افراد زیادی سالهاست که به مراقبت ازسالمندان در منزل آنها یا در سرای سالمندان پرداخته اند و نگهداری از سالمند را به خوبی بلد هستند و قادرند وضعیت جسمی سالمند را هر روزه بررسی کنند و در صورت بروز علائم بیماری جدید آن ها را هر چه زودتر شناسایی کرده و از پیشرفت بیماری های دیگر در سالمندان پیشگیری کنند. اگر به استخدام یک پرستار حرفه ای با دانش بالا برای مراقبت از سالمند نیازمند نمی باشید می توانید به یک مراقب سالمند ارزان قیمت مراجعه نمایید و در هزینه های نگهدارسالمند صرفه جویی کنید.

 

برچسبها:

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه