اخبار

تعرفه خدمات پرستاری در منزل

تعرفه خدمات پرستاری در منزل

موسسه درمان در منزل موسسه پرستاری فردوس با کلیه خدمات شامل اعزام پزشک و پرستار و انجام کلیه خدمات پزشکی ، از جمله ویزیت پزشک عمومی و متخصص

، تزریقات و پانسمان ، فیزیوتراپی و همه ی آزمایشات در منزل یا محیط کار به صورت شبانه روزی در نظر دارند تا آسایش و آرامش را برای سالمندان ، کودکان و بیماران و همراهان آنان را فراهم آورند و به جای آنکه ساعت ها در مراکز درمانی منتطر بمانند تا بیمار او را معاینه نمایند و خدمات پزشکی را انجام دهند پرسنل مجرب ما در سریع ترین زمان ممکن با بیش از 10 سال تجربه درمنزل بر بالین بیمار حاضر می شوند و در محیط منزل درمان های مربوطه را انجام می دهند.

خدمات درمان در منزل جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، درمنزل هم قابل انجام است .این موسسه با انجام کلیه خدمات پزشکی ، پاراکلینیکی ، پیراپزشکی   این امکان را به بیمار می دهد که محیطی راحتر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد . همچنین به خانواده آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار در منزل ایفا کنند.

شورای عالی نظام پرستاری گفت: تصویب تعرفه خدمات پرستاری در منزل که با پیگیری جدی وزارت بهداشت و شخص دكترهاشمى به سرانجام رسید یک تحول بزرگ برای توسعه خدمات پرستاری در منزل در جامعه براى كل کشور است و جامعه پرستاری قدردان این تلاش فراموش نشدنى وزارت بهداشت است.

وی افزود: تصویب تعرفه های خدمات پرستاری در منزل که با پیگیری معاونت پرستاری و حمایتهاى همه جانبه شخص وزیر بهداشت اتفاق افتاد یک فصل جدید برای پرستاری ایران ایجاد کرده است و با این قدم بزرگ ، پرستاری ایران راهش را برای خدمت رسانی در سطح جامعه باز کرده است که می تواند در علاوه بربالین در سطح جامعه براى انواع گیرندگان خدمت و مخاطبین نظام سلامت مثمر ثمر باشد.

مرکز خدمات پرستاری اگرچه ظاهرا ازحدود ۱۸ سال پیش راه اندازی شدند. لیكن ، تاکنون به معناى واقعى رها شده بودند و در هیچ یک از دولت های گذشته برنامه جدی حتى برای ساماندهی آنها پیش بینی نشده بود و دولت های مختلف به خدمات پرستاری در منزل نگاه جدی نداشتند. درحالیكه یكى از نیازهاى اساسى مردم  برخوردارى ازاینگونه خدمات است اما خوشبختانه در وزارت بهداشت دولت یازدهم با پیگیری هاى مداوم و كارشناسى شده معاونت پرستاری و حمایت جدی وزیر بهداشت بالاخره این اتفاق مبارك افتاد و تعرفه خدمات پرستاری در منزل كه چندى پیش در شورای عالی بیمه تصویب شده بودامروز دردولت هم تصویب نهایى شد که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.

موسسه پرستاری فردوس با بهره گیری از پرسنل مجرب آماده خدمت رسانی در راستای خدمات مراقبتی و نگهداری از کودکان ، سالمندان و همچنین بیماران میباشد . این موسسه با تعرقه مناسب از بیماران شما مراقبت میکند و خیال شما را از بابت آنها آسودهه میسازد.

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه