اخبار

وظایف پرستار کودک

مؤسسه پرستاری فردوس ، مراقبت كامل و وظایف پرستار کودک

را به كودكان مبتلا به بیماری ها و شرایط پزشكی طراحی و ارائه می كنند.

وظایف پرستار کودک چیست؟

پرستاران کودکان به عنوان بخشی از تیم چند رشته ای از کارمندان حرفه ای و پزشکی فعالیت می کنند که شامل پزشکان ، ویزیتورهای بهداشتی ، دستیاران مراقبت های بهداشتی ، کارکنان بیمارستان ، کارمندان اجتماعی و روانشناسان می شوند. آن ها گاهی به عنوان پرستار کودکان شناخته می شوند. مسئولیت های معمولی عبارتند از:

ارزیابی و برنامه ریزی نیازهای مراقبت پرستاری

مراقبت قبل و بعد از عمل

نظارت و تجویز دارو ، تزریق 

درمان زخم ها

گرفتن نمونه از بیماران و نظارت بر نبض ، دما و فشار خون آن ها

بررسی وضعیت بیماران

برخورد با موارد اضطراری

نظارت بر کارمندان

سازماندهی حجم کار

آموزش پرستاران دانشجویی

اخذ رضایت والدین برای معالجه

نوشتن سوابق

ارائه اطلاعات ، پشتیبانی عاطفی و اطمینان به بیماران و بستگان

شیفت کاری 24 ساعته معمولاً یک استاندارد کار است. مراقبت از کودکان به طور فزاینده ای در خارج از بیمارستان ها و در جامعه ، به عنوان مثال ، در کلینیک های بهداشت کودک و در خانه های کودکان انجام می شود ، بنابراین یک حرفه به عنوان پرستار کودکان می تواند شامل کار در طیف وسیعی از محیط های مختلف باشد.

اصلی ترین مسیر برای واجد شرایط بودن پرستار ، گرفتن مدرک پرستاری در یکی از چهار تخصص پرستاری است: پرستاری بزرگسالان ، پرستاری کودکان ، پرستاری از معلولیت یا پرستاری از سلامت روان. برخی از دوره های تحصیلی دو رشته را شامل می شوند و به عنوان "رشته دوگانه" شناخته می شوند. بیشتر دوره های دوره پرستاری به استثناء مدارک تحصیلی دوگانه و مدارک پرستاری در اسکاتلند سه سال طولانی است. دوره های مدرک پرستاری ترکیبی از آموزش رسمی و تجربه عملی است.

مهارت های کلیدی و مسئولیت های پرستار کودک 

کودکان لزوماً توانایی خوبی ندارند که بتوانند احساس خود را بیان کنند ، بنابراین لازم است که پرستاران کودکان از توانایی های حاد مشاهده ای برخوردار باشند و در برابر هر علامتی که سلامتی کودک به نوبه خود بدتر شده پاسخگو باشند. . پرستاران كودك نیز به مهارت های ارتباطی عالی و حساس احتیاج دارند تا آن ها را قادر به مراقبت از كودكان در شرایطی كه ممكن است استرس زا و پریشان باشد ، برای حمایت از كودكان و خانواده ها و سرپرستان آن ها و ارائه اطلاعات و مشاوره به آن ها باشد. پرستاران باید بتوانند بیماران را ارزیابی کنند و از قضاوت صحیح برای تصمیم گیری در مورد بهترین دوره عمل استفاده کنند.

همه پرستار ها باید از سلامتی و تناسب اندام خوبی برخوردار باشند و دارای مهارت های عالی در کار گروهی و مهارت های ارتباط کلامی و کتبی باشند. کار می تواند از نظر جسمی و عاطفی طلب باشد ، بنابراین مقاومت و استقامت از ملزومات اساسی هستند. تجربه مرتبط قبلی ضروری نیست ، اما هرگونه مراقبت در کار با افراد (به ویژه کودکان) می تواند کمک کننده باشد. پرستاران كودك نیز باید سازماندهی ، انعطاف پذیر و قادر به اولویت بندی مؤثر داشته باشند.

 استخدام پرستار کودک واجد شرایط در موسسه پرستاری فردوس

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه