اخبار

پرستار متخصص سالمند

پرستار متخصص سالمند

مدل های پرستاری تحت هدایت پرستاران از ارزیابی جامع

و مراقبت همیاری و مراقبت های بهداشتی می توانند مدیریت بهداشتی را بهبود بخشیده و همچنین بستری را برای افراد در معرض خطر بالای افراد مسن کاهش دهند.

نگهداری و مراقبت از سالمندان

جمعیت در حال پیر شدن است و به نوبه خود چالشی را برای سیستم های بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی در سراسر جهان به وجود می آورد. افراد سالخورده معمولاً دارای مشکلات پیچیده سلامتی و عوارض روانی چندانی هستند که همراه با نرخ بالای استفاده از خدمات درمانی ، بستری در بیمارستان و کیفیت زندگی پایین است. برای بسیاری از کشورها فشار به مفهوم "پیری در محل" وجود دارد که افراد مسن در خانه های خود بمانند و خدمات درمانی در منزل دریافت می کنند و به عبارتی پرستار متخصص سالمند دارند. نگهداری از سالخوردگان در خانه های خود نیاز به حمایت انواع خدمات بهداشتی و اجتماعی برای تأمین نیازهای خاص آنها دارد. این امر همچنین به دلیل تلاش برای مقابله با خواسته های سالمندان که نیازهای پیچیده ای دارند ، تقاضای بیشتری را در خدمات مراقبت های اولیه قرار می دهد. برای پشتیبانی هر چه بهتر از این زیر گروه متمایز ، مدل های مراقبت جدیدی لازم است که پشتیبانی اساسی لازم را ارائه می دهند. با این حال ، همه افراد مسن به این سن و سال نیاز به پرستار متخصص سالمند دارند.

پرستار سالمند

مداخلات با هدف مدیریت سالمندان در جامعه و جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و بستری مجدد شامل هماهنگی مراقبت و داشتن مراقبت متخصص سالمند ارزیابی جامع سالمندان است. هماهنگی مراقبت از موانع ارائه خدمات ایمن ، یکپارچه و با کیفیت از طریق اتصال افراد با سیستم های مراقبت های بهداشتی برای بهبود نتایج بهداشتی غلبه می کند. پرستار متخصص سالمند به عنوان هماهنگی یکپارچه برای مراقبت دیده می شود زیرا به خوبی در کار هستند تا از کارآیی و اثربخشی اطمینان حاصل کنند. هماهنگی مراقبت از پرستاران به طور فراینده ای به عنوان روشی برای حمایت از افراد برای مدیریت موفقیت آمیز در مسائل پیچیده پزشکی ، اجتماعی و روانشناختی شناخته می شود. نشان داده شده است كه هماهنگي مراقبت ، يك روش مؤثر براي كاهش بستري در بيمارستان ، بستري مجدد و مراجعه به بخش اورژانس و همچنين بهبود نتايج سلامت و عملكرد است .

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه