اخبار

پرستار شبانه روز سالمند

پرستار شبانه روز سالمند

چگونه می توان پرستار سالمندان شد

 

پرستار سالمندان یا پرستار متخصص بیماری های زایمان نوعی پرستار است که به مراقبت از سالمند در منزل و افراد مسن کمک می کند. آنها آموزش دیده اند تا بتوانند وظایف سنتی پرستاری را انجام دهند ، اما آموزش های خاصی نیز دارند که به آنها کمک می کند نیازهای ویژه بسیاری از سالمندان را بهتر درک کنند.

با بزرگتر شدن اکثر افراد ، بدن آنها شروع به فرسودگی می کند و مشکلات سلامتی بیشتری را تجربه می کنند. به همین دلیل ، افراد مسن اغلب به مراقبت های پزشکی بیشتری نسبت به سایرین احتیاج دارند.

به دلیل سلامتی شکننده آنها ، افراد سالخورده اغلب به مراقبت از سالمند ویژه ای احتیاج دارند ، خصوصاً از آنجا که یک مسئله جزئی مربوط به سلامت ممکن است گاهی اوقات به سرعت در سالمندان کنترل نشود.

کار کردن به عنوان پرستار شبانه روزی سالمندان اغلب بسیار خوشحال کننده و پاداش دهنده است. با این وجود ، کار در این زمینه نیاز به یک شخص خاص دارد و این کار همچنین ممکن است در بعضی مواقع ناامیدکننده باشد. اگر به دنبال این هستید که یک پرستار سالمندان شوید ، باید در نظر داشته باشید که روند پیری متفاوت است. در حالی که برخی از بیماران سالخورده تا حدی راضی و یا حتی خوش شانس هستند ، برخی دیگر ممکن است ناراحت ، ترسیده و یا حتی عصبانی باشند که سلامتی آنها از بین رفته است.

قبل از اینکه پرستار شبانه روزی سالمندان شوید باید شخصیت خود را ارزیابی کنیدپرستاران سالمندان باید عموما افراد خوش بین و شاد باشند. آنها همچنین باید با یک میل واقعی برای کار با بیماران سالخورده ، صبور ، درک ، همدلی و دلسوز باشند. اگر این شغل را انتخاب می کنید ، باید بتوانید از وقایع افسردگی ، مانند مرگ یک بیمار ، مسئولیت رسیدگی را داشته باشید.

وظایف و مسئولیت های پرستار سالمند

به عنوان یک پرستار سالمندان ، شما باید چندین کار و خدمات بهداشتی را انجام دهید. به عنوان مثال ، شما اغلب مسئولیت این کار ها را بر عهده خواهید گرفت :

اندازه گیری و ضبط علائم حیاتی؛

تجویز داروها

ورزش و ماساژ بیماران

مراقب علائم سوء استفاده از بزرگان

انتقال بیماران به ویزیت پزشک و قرارهای دیگر. و

کمک به بیماران با نیازهای روزانه خود مانند حمام کردن ، لباس پوشیدن و استفاده از حمام.

 

 

 

 

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه