اخبار

خدمات پرستاری ویژه در تهران

پرستاری در ایران با تنوع زیادی مشخص می شود. این امر در حوزه مسئولیتها و فعالیتهای پرستاری

، در سطح پرسنل ، سازماندهی خدمات ، آمادگی تحصیلی و تأمین اعتبار آموزش منعکس می شود. قدردانی از این تنوع لازم است تا زمینه برای یافته ها و توصیه هایی که کمیته در بقیه گزارش های ارائه شده در پاسخ به هزینه مطالعه ما ارائه می دهد فراهم شود.

 

در این قسمت ، پس از تشریح طیف گسترده ای از مسئولیت های پرستاران ثبت نام شده (RN) ، ابتدا نقش آنها در رابطه با کارمندان پرستاران دارای مجوز عملی (LPN) و سایر اعضای کادر خدمات پرستاری سازمان یافته معمولی ، و چگونگی ترکیب و نقش پرسنل بررسی می شود. در بین و در تنظیمات مختلف که در آن بیماران مراقبت مستقیم انجام می شود ، متفاوت است. در مرحله بعد ، برنامه های آموزشی که RN های عمومی را تهیه می کنند و مواردی که LPN ها را تهیه می کنند ، و همچنین برخی از موضوعاتی که هم اکنون در مورد چنین آموزش هایی مورد بحث است ، تشریح می کند. سپس این بحث به سمت مسئولیت ها و آماده سازی آموزش RN در سمت های پیشرفته حرفه ای - مدیران خدمات پرستاری ، مربیان پرستار ، متخصصان پرستاری بالینی و محققان پرستار سوق می یابد. در این فصل با یک بررسی تاریخی از نقش های مربوط به دولت های فدرال و ایالتی و منابع خصوصی در تأمین اعتبار آموزش پرستاری خاتمه می یابد.

 

تنوع مسئولیت های پرستاران ثبت شده

آموزش پرستاری باید RN هایی را تهیه کند که برای طیف وسیعی از نقش ها و مسئولیت ها آماده شده است: ارائه مراقبت مستقیم به بیماران در بیمارستان ها ، خانه های سالمندان و خانه های بیماران. کمک به محافظت از سلامت جامعه و جمعیت مدارس. کمک به مراقبت سرپایی افراد و خانواده ها. انجام خدمات تخصصی پرستار بالینی؛ مدیریت خدمات پرستاری در دو سطح مدیریت متوسط و بالاتر. انجام تحقیقات پرستاری؛ و ارائه رهبری حرفه ای و آموزشی به حرفه.

 

مسئولیت های RN ها در بین تنظیمات مختلفی که در آن تمرین می شود بسیار متفاوت است. دور فعالیت های روزانه پرستاران بیمارستان مراقبت های حاد شباهت کمی با پرستار بیمارستان روانپزشکی ، پرستار بهداشت عمومی ، مربی پرستار ، سرپرستار پرستار ، پزشک پرستار کودکان ، پرستار مراجعه کننده ، پرستار مدرسه یا محقق پرستار در بیمارستانها و خانه های سالمندان ، عمده فعالیتها بر مراقبت از بیماران بیمار بستری در رختخواب تمرکز دارد. اما در بسیاری از تنظیمات دیگر ، RN ها با بیماران سرپایی یا همانند مدارس و صنعت با افراد احتمالاً سالم کار می کنند. در اینجا ، مانند سایر تنظیمات مراقبت از بیمار ، RN نقش مهمی در ارتقاء سلامت و پیشگیری از بیماری دارد. در تنظیمات دیگر ، در نقش های آموزش ، مدیریت ، مشاوره و تحقیق ، فعالیت های اصلی RN ها شامل دانشجویان پرستاری ، سایر پرسنل پرستاری و همکاران با سابقه غیر پرستاری است.

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه