اخبار

استخدام مراقب سالمند

شرکت پرستاری فردوس ارائه دهنده خدمات اعزام نیروی پرستار سالمند

 

نقش مراقب سالمند در منزل

مراقبت و نگهداری از سالمندان در طولانی مدت نیازمند آشنایی به امور و مسائلی است که نه تنها سالمند را خشنود سازد بلکه برای شخص مراقب نیز باید موجب آرامش و خشنودی اش باشد. چرا که نگهداری از امر بسیار طاقت فرسایی است.

نگهداری از سالمند به چه معناست؟

خدماتی که نگهداری از سالمندان موظف به انجام آنها می باشد از قبیل نظافت سالمند مانند تعویض پوشک در صورتی که شخص توانایی راه رفتن را نداشته باشد و یا بر اثر فراموشی قادر به نظافت خود نباشد ، حمام کردن سالمند، یاد آوری زمان مصرف دارو ، غذا دادن به سالمند در صورتی که توانایی انجام کارهای خود را نداشته باشد و… می باشد که متفاوت است با خدماتی که پرستار برای سالمندان انجام می دهد که مهم ترین آن انجام خدمات پزشکی است و می تواند در کنار سالمند شما به انجام امور روزانه مانند بپردازد.

خصوصیات نگهدار سالمند

نگهدار سالمند باید فردی مهربان، با محبت و یا به زبان ساده تر همدم و همدل سالمند باشد زیرا بسیاری از سالمندان در دوران پیری به واسطه داشتن شرایط سنی و روحی به مراقبت های مخصوصی نیازمندند تا احساس کمبود همدم و تنهایی و کم توانی و بی اعتنایی آزارشان ندهد.

فرزندان به دلیل مشغله کاری خود ، زمان لازم برای نگهداری از سالمندان را ندارند و ترجیح میدهند برای پدر یا مادر خود پرستاری استخدام نمایند تا هم تنها نباشد و هم تمامی کارهای شخصی مربوط به والدین به درستی و در زمان مناسب صورت پذیرد. مهم ترین ویژگی  مراقب سالمند این است که بتوان به او اعتماد کامل داشت و سالمند خود را در تمام طول روز به او سپرد. اگر این مراقبت در منزل خود شخص صورت بپذیرد به لحاظ روحی برای فرد سالمند بسیار مؤثر است.

خدمات پرستاری فردوس در راستای این امر افراد با تجربه و آموزش دیده و قابل اعتمادی را فراهم نموده تا به خدمت رسانی این اشخاص بپردازند. جهت ارسال نیرو پرستار با ما در تماس باشید.

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه