اخبار

پرستار سالمند ارزان

پرستار سالمند ارزان

سالمندان همان فرشته هایی هستند که زمانی تمام فکر و ذهن آنها به سرانجام رساندن

و برزگ کردن فرزندانشان بود اما حال به دوره ای از زندگی خود رسیده اند که پرستاری و نگهداری از آنها امری واجب و ضروری است.اما موضوعی که امروزه فکر خانواده ها را به خود درگیر کرده است وجود مشغله کاری فراوان و عدم رسیدگی و مراقبت مناسب از سالمند در خانه است.

با لحاظ نمودن این شرایط خدمات پرستاری فردس به شما خدمات پرستار سالمند را ارائه نموده است. پرستاران این مجموعه دارنده مدارک لازم جهت پرستاری و مراقبت از سالمندان به عنوان پرستار ، بهیار و یا کمک بهیار می باشند. پرستاران این مجموعه تجربه پرستاری از سالمند در منزل و کار در بیمارستان را دارند و از هر جهت مورد تایید بوده اند.

ویژگی‌های پرستار سالمند

افرادی که پرستاری از سالمند را بر عهده دارند افرادی تحصلکرده و دوره دیده هستند که نحوه برقراری ارتباط با سالمندان و نگهداری از سالمند را آموزش دیده اند.

از جمله وظایف و کارهایی که لازم است یک پرستار برای سالمند انجام دهد در زیر اشاره شده است:

آرام نمودن سالمند

صحبت کردن و هم کلام شدن با سالمند اولین و مهم ترین قدمی است که هر پرستار باید بردارد. ارتباط کلامی ، محبت کردن و درد و دل کردن با سالمند باعث می شود تا افراد مسن بتوانند راحت تر به پرستار خود اعتماد نمایند. بسیاری از سالمندان کوله باری از تجربه و خاطره هستند و نیازمند اینند تا آنها را برای کسی بازگو کنند.

فعالیت ورزشی ساده روزانه، برنامه رژیم غذایی مناسب، مصرف دارو در زمان مناسب و ... از جمله وظایف یک پرستار کارآزموده و با تجربه است.

کاهش استرس سالمند

سالمندان با توجه به شرایط زندگی با استرس ها و تنش هایی روبرو هستند این استرس ممکن است ناشی از تنهایی، فوت همسر، بیماری، ناتوانی جسمی و ... باشد. با وجود یک برنامه منظم پرستار می تواند میزان استرس را به مرور کاهش داهد.

صبوری

سالمندان در این مرحله از زندگی رفتارهای کودکانه ای از خود نشان می دهند و برخی اوقات پرخاشگری هایی دارند در نتیجه این رفتارها پرستار باید صبوری به خرج دهد و در مقابل این رفتارها واکنشی از خود نشان ندهد و با استفاده از دانش خود سالمند را به آرامش دعوت نماید.

مشکلات روحی و جسمی

حضور پرستاری که بیمار باشد و یا از لحاظ روحی مشکلاتی داشته باشد برای سالمند اصلا مناسب نیست. یک پرستار هیچگاه نباید از مسائل و مشکلات شخصی خود برای سالمندان بازگو کند. روحیه بالا و جسمی سالم مهم ترین فاکتورهایی است یک پرستار باید داشته باشد.

فراگیری دوره‌های پرستاری

دوره های امداد و نجات، کمک های اولیه، تزریقات در وهله ی اول از جمله دوره هایی است که هر پرستاری باید به فراگیری آن اقدام نماید چرا که در زمان نیاز بتواند سالمند را مداوا و درمان نماید.

در مجموع وظایف سنگینی بر عهده پرستار سالمند در منزل است که در خدمات پرستاری فردوس تمامی پرستار آماده هر گونه خدمت رسانی هستند. جهت اعزام پرستار و آشنایی با قیمت پرستار سالمند با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چهارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه چهارم،واحد 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه