خدمات

ارائه خدمات مراقبت و نگهداری

مرکز نوید گستران فردوس با ارائه خدمات نگه داری از بیماران،سالمندان و کودکان درمنزل و بیمارستان در خدمت شماست.

مراقبت و نگهداری

نوید گستران فردوس با به کارگیری تخصصی ترین و منصف ترین پرسنل خانم با ضمانت کاری در اسرع وقت به تمام منازل

اعزام مراقب برای سالمندان

نوید گستران فردوس با به کارگیری تخصصی ترین و منصف ترین پرسنل خانم با ضمانت کاری در اسرع وقت ،به تمام منازل

اعزام مراقب و نگهدار کودک

نویدگستران فردوس در اسرع وقت آماده اعزام مراقب کودک،مراقب سالمند، مراقب ساده به تمام مناطق و بیمارستانهاست.

معرفی مرکز نوید گستران فردوس

چرا ما

ارائه تمام خدمات مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند بیمار انجام امور منزل بصورت روزانه و شبانه روزی در منزل و بیمارستان


مرکز نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی دراسرع وقت


  • خدمات 24 ساعته - نگهداری از کودک و سالمند
  • خدمات 24 ساعته - اعزام نگهدار کودک
  • خدمات 24 ساعته - اعزام مراقب سالمند

مرکز نوید گستران فردوس


مرکز نوید گستران فردوس

هزینه پرستار کودک در منزل

هزینه پرستار کودک در منزل ؛ در برخی موارد این موضوپیش خواهد آمد که برخی از والدین  بنا به شرایط شغلی توانایی نگهداری از فرزندان خود را ندارند

به همین خاطر پرستار کودک استخدام میکنند تا نگهداری کودک در منزل را انجام دهد اما این نگهداری شامل هزینه پرستار کودک در منزل میگردد , این هزینه پرستار کودک در منزل بسیاری از افراد سود جو و فرصت طلب را بر آن داشته است که با نرخ های بالا از خانواده هایی که نیازمند پرستار هستند از آنها سوء استفاده  کنند این افراد با تاسیس شرکت و موسسات غیر مجاز اقدام به این عمل زشت میکنند پس باید دقت داشته باشید که موسسه ای قرار است نگهداری کودک در منزل را انجام دهد معتبر و مجاز بوده باشد تا به این موارد برخورد نکنید .

البته این موضوع را خاطر نشان میکنیم که اغلب موسسات مراقبت از سالمندان و نگهداری از کودکان مجاز میباشند و این اطمینان را به شما خواهند داد که با شما قراردادی مبنی بر نگهداری کودک در منزل منعقد خواهند کرد که در این قرار داد که به صورت قانونی میباشد هزینه پرستار کودک در منزل مشخص شده است .

مراکزی که نگهداری فرزندان و سالمندان را بر عهده میگیرند در گذشته چندان رونقی نداشته است ولی بر اثر گسترش شهر نشینی افراد به این گونه موسسات نیازمند گردیدند , از این رو باید در انتخاب موسسات مجاز و قانونی کمال دقت را داشته باشید و قراردادی که با این موسسات خواهید بست به نوعی تضمین برای شما باشد .

امروزه بر اساس دغدغه ها و مشغله ها و طلاق ها ی والدین وجود پرستار را در منزل ها ضروری کرده است از این رو افراد برای کسب درآمد به این مشاغل روی می آورند و برخی از آنها با گذراندن دوره های آموزشی و کودکیاری مهارت های بالایی را در برخورد و نحوه نگهداری کودکان کسب میکنند .

برخی از پرستار ها با گذراندن دوره های کودکیاری , رفتار صحیح با کودک را فرا گرفته اند و میدانند که در چه شرایط و در چه سنی با کودکان چه بازی هایی انجام دهند که این موضع سبب میشود تا هزینه پرستار کودک در منزل افزایش یابد .

در مواقعی هم افرادی هستند که دانش و هنر های دیگری را علاوه بر مهارت های کودک یاری دارند , به طور مثال میتوان به این مورد اشاره کرد که در کنار نگهداری از کودک در منزل به او هنر هایی مانند نقاشی , موسیقی , زبان یاد میدهد که این موارد هم نیز سبب میشود هزینه پرستار کودک در منزل بالا رود .

یکی دیگر از مواردی که میتواند بر روی هزینه پرستار کودک در منزل تاثیر بگذارد شرایط جسمی کودک دلبندتان میباشد , اگر فرزند شما مشکل جسمی خاصی دارد و یا بیماری خاصی دارد باید این موضوع را با موسسه نگهداری از کودک مطرح کنید تا با توجه به مشکل فرزند شما پرستاری که مناسب با شرایط جسمی  فرزند شما را دارد برایتان معرفی کند .

به طور مثال اگر فرزند شما مشکل تنفسی دارد باید پرستاری را برای او استخدام کنید که معلومات پزشکی بالایی داشته باشد تا در مواقعی ضروری بتواند از فرزند شما در مقابل خطرات احتمالی محافظت کند و سریع اقدامات اولیه را انجام دهید که این مورد نیز بر هزینه پرستار کودک در منزل تاثیر گذار خواهد بود و سبب افزایش قیمت خواهد شد .

یکی دیگر از مواردی که میتواند بر روی هزینه پرستار کودک در منزل تاثیر گذار باشد , به طور مثال میتوان به این مورد اشاره کرد که برخی از والدین از پرستار میخواهند که در حین نگهداری از فرزند به پخت و پز و نظافت بپردازد که این موضع هم نیز سبب افزایش هزینه پرستار کودک در منزل میشود .

البته باید این موضوع را خاطر نشان کنیم که در این خصوص باید در ابتدا با پرستار کودک گفتگو کنید و این شرایط را برایش بازگو کنید چرا که برخی از والدین هستند که بعد از گذشت چند روز از پرستار میخواهند که به نظافت و پخت وپز هم بپردازند به همین خاطر باید در ابتدا به توافق نهایی برسید که این موضوع نیز در متن قرار داد قید شود .

استخدام مراقب ، بهیار و نیروهای کمکی جهت همکاری در نوید گستران فردوس

برنامه روزانه

مراقبت و نگهداری

مراقبت های ویژه در منزل و بیمارستان

مراقبت و نگهداری

اعزام مراقب و نگهدار کودک و سالمند به منزل

مراقبت و نگهداری

ارائه کلیه خدمات مراقبتی و انجام امور منزل

مراقبت و نگهداری

نگهداری از کودک به صورت روزانه و شبانه روزی

مراقبت و نگهداری

نگهداری از سالمند به صورت روزانه و شبانه روزی

مراقبت های اختصاصی

  • پیش فرض
  • عنوان
  • تاریخ
  • تصادفی

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه