خدمات

ارائه خدمات مراقبت و نگهداری

مرکز نوید گستران فردوس با ارائه خدمات نگه داری از بیماران،سالمندان و کودکان درمنزل و بیمارستان در خدمت شماست.

مراقبت و نگهداری

نوید گستران فردوس با به کارگیری تخصصی ترین و منصف ترین پرسنل خانم با ضمانت کاری در اسرع وقت به تمام منازل

اعزام مراقب برای سالمندان

نوید گستران فردوس با به کارگیری تخصصی ترین و منصف ترین پرسنل خانم با ضمانت کاری در اسرع وقت ،به تمام منازل

اعزام مراقب و نگهدار کودک

نویدگستران فردوس در اسرع وقت آماده اعزام مراقب کودک،مراقب سالمند، مراقب ساده به تمام مناطق و بیمارستانهاست.

معرفی مرکز نوید گستران فردوس

چرا ما

ارائه تمام خدمات مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند بیمار انجام امور منزل بصورت روزانه و شبانه روزی در منزل و بیمارستان


مرکز نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی دراسرع وقت


  • خدمات 24 ساعته - نگهداری از کودک و سالمند
  • خدمات 24 ساعته - اعزام نگهدار کودک
  • خدمات 24 ساعته - اعزام مراقب سالمند

مرکز نوید گستران فردوس


مرکز نوید گستران فردوس

نشانه های یک پرستار بد کودک

همیشه این طور نیست که نگهدار کودک شما به درستی در حال انجام وظایف محوله می باشد. اگر بعضی اوقات نسبت به این قضیه مشکوک می شوید

ساده از کنار آن نگذرید و اجازه بدهید حتما تکلیف همه چی مشخص شود. پرستار کودک شما مستقیا با نوع تقضیه و رفتار و تربیت شما سر و کار دارد. بنابراین باید بسیار با دقت انتخاب شود.

ممکن است فرزند شما از پرستار خود ترسیده است. این ترس می تواند به مرور زمان تبدیل به اضطراب و وسواس تبدیل شود. البته توجه داشته باشید هنگامی که به تازگی پرستار کودک استخدام نموده اید این اضطراب می تواند طبیعی باشد. در شروع کار بچه کمی ناسازگاری میکند. ممکن است اسباب بازیهای خود را پرتاب کند و یا با صدای بلند حرف بزند اما باید به مرور زمان کاهش بیابد و او با پرستار احساس آرامش کند.

یک مراقب هرگز نمیتواند جانشین مادر یا پدر باشد. اما می تواند کاری کند که کودک با او احساس راحتی کند. ممکن است یک پرستار تلاش خود را بکند اما ارتباط خوبی بین او و کودک شکل نگیرد همانطور که این اتفاق بین دو انسان بالغ هم می افتد که با وجود تلاش طرفین باز هم با هم سازگار نباشند. ولی اگر شما نشانه هایی از ناسازگاری بیش از حد در کودک خود مشاهده کردید حتما با او راجع به روشهای سوء استفاده صحبت کنید و آموزش دهید و از او بخواهید در صورت مواجه با آنها حتما شما را در جریان بگذارند.

پرستار کودک نباید امور روزانه و مسائل خانه را از شما پنهان کنید. وقتی شما یعد از یک روز کاری به منزل برمیگردید باید در مورد اینکه روز خود را چگونه گذرانده اند و چگونه اوقات فراغت خود را پر کرده اند سوال کنید و کودک و پرستار راجع به آن صحبت کنند. اگر از این کار طفره می رود و نمیگذارد کودک نیز صحبت کند و دائما وسط حرف او می پرد نشانه این است که باید بیشتر دقت کنید.

پرستار کودک باید در تمام ساعات روز حواسش به کودک باشد و او را زیر نظر بگیرد. در زمانی که مشغول بازی می باشد و یا استراحت میکند. موسسه پرستاری فردوس با اعزام پرستار کودک به منزل شما باعث آسودگی خاطر شما شده است . پرسنل مجرب موسسه به بهترین نحو ممکن از فرزندان دلبند شما مواظبت کرده و هرگونه استرس را از آنها دور میکند.

اگر متوجه شده اید که به درخواست های شما عمل نمیکند نشانه ی خوبی نیست. مراقب فرزند شما باید به هر آنچه شما میگویید عمل کند چه در زمینه تغذیه و چه در زمینه موارد تربیتی. حتی اگر او تحصیلات بالاتری دارد و فکر میکند بیشتر از شما می داند نباید اصولی که شما گوشزد می کنید را زیر پا بگذارد.

اگر از کودک شما انتقاد می کند باید یک جلسه مشترک بگذارید و راجع به مشکلات صحبت کنید. راه حل نهایی را شما باید اعلام کنید. اگر کودک شما نیاز به اصلاح رفتار دارد حتما پا پیش بگذارید و روش های تریبتی خودتان را بکار برید. پرستار حق ندارد اگر رفتاری دید که باب میل او نبود مدام از کودک انتقاد کند.

اگر پرستار کودک شما دیر در منزل حاضر می شود و در طول روز گاهی منزل را برای انجام کارهای شخصی ترک میکند نشان میدهد حس مسئولیت شناسی خوبی ندارد.بنابراین در زمینه های دیگر هم نمی تواند قابل اعتماد باشد.

اگر فرزند شما اغلب کثیف و نامرتب به نظر می رسد می تواند نشانه این باشد که پرستار کودک شما به خوبی از پس وظایف خود بر نمی آید. اینکه در طول بازی فرزندتان کثیف می شود امری طبیعی ست ولی نباید وقتی شما عصر از سر کار می آیید هنوز آثار ناهاری که خورده روی دستها و صورت او باشد. این ها نشان می دهد که پرستار در دیگر موارد هم کم کاری میکند.

داستان های که پرستار از زندگی خود تعریف میکند را جدی بگیرید. سوابق او بسیار مهم هستند. اینکه در کار قبلی خود نتوانسته از پس کودک بر بیاید و یا اینکه تعریف میکند سال قبل پرستار کودکی بوده که بسیار بد قلق بود و او مجبور بوده مدام تنبیهش کند نشان می دهد که پرستار به روشهای تربیتی خودش عمل خواهد کرد به جای اینکه نظر والدین را جویا شود.

استخدام مراقب ، بهیار و نیروهای کمکی جهت همکاری در نوید گستران فردوس

برنامه روزانه

مراقبت و نگهداری

مراقبت های ویژه در منزل و بیمارستان

مراقبت و نگهداری

اعزام مراقب و نگهدار کودک و سالمند به منزل

مراقبت و نگهداری

ارائه کلیه خدمات مراقبتی و انجام امور منزل

مراقبت و نگهداری

نگهداری از کودک به صورت روزانه و شبانه روزی

مراقبت و نگهداری

نگهداری از سالمند به صورت روزانه و شبانه روزی

مراقبت های اختصاصی

  • پیش فرض
  • عنوان
  • تاریخ
  • تصادفی

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه