اخبار

پرستار کودک در تهران

پرستاری کودکان حرفه ای پررونق است اما نیازمند تخصص و مهارت است،( پرستار کودک چگونه شغلی است) شما باید همدلی و حساسیت خود را نشان دهید

و مهارتهای ارتباطی عالی برای موفقیت داشته باشید. پرستاران کودکان، همچنین به عنوان پرستاران کودکان شناخته می شوند، برای کودکان تمام سنین که ممکن است از بسیاری از شرایط مختلف رنج ببرند، پرستاران کودک نقش کلیدی ارزیابی نیازهای پرستاری کودک ، با توجه شرایط پزشکی، اجتماعی، فرهنگی و خانوادگی فرد خدمت گیرنده بازی می کنند.پرستاری کودک در منزل توانایی برقراری ارتباط مناسب کودکان و والدین یا مراقبین آنها بخش مهمی از کار است.

اگر با بچه های کوچک کار کنید، باید رفتار کودکانه یا واکنش کودک را نیز تفسیر کنید تا به طور کامل آنها را ارزیابی کنید، زیرا آنها نمی توانند توضیح دهند که چگونه احساس و درک می کنند.شما می توانید مراقبت در بیمارستان ها، خانه ها و در جامعه را ارائه دهید بخشی از یک تیم از پزشکی، دستیارهای مراقبت های بهداشتی، روانشناسان و کارگران اجتماعی و….

شخصی که در نگهداری کودک به مادر کمک و همراهی می دهد، پرستار کودک یا پرستار بچه می‌گویند. پرستار کودک در منزل به امروز آموزشی و امور نگهداری میپردازد .امروز با افزایش زنان شاغل در ایران، افراد و مراکز نگهداری از نوزادان و کودکان امثال مهد کودک ها و پرستاران کودک در کشور ایجاد شده است. آنها در ساعاتی که مادران سرکار یا بیرون منزل خود هستند یا برای کاری نمی توانند در کنار فرزندانشان باشند، از بچه ها مراقبت می کنند.

برخی از مادران شاغل ترجیح می دهند به جای گذاشتن فرزند خود در مهدکودک، پرستاری را استخدام کنند که در خانه از او مراقبت کند. حتی در برخی موارد پرستار کودک به صورت شبانه روزی به نگهداری از کودک می پردازد. پرستار کودک معمولا در خانه های شخصی از کودکان آنها مراقبت می کند. میزان و مسئولیت پرستار در منزل بر اساس سن کودک و تعداد آنها متفاوت است.

مثلا برای نوزاد، پرستار باید به موقع به او غذا بدهد، پوشکش را تعویض و به میزان لازم او را بخواباند تا استراحت کند. ولی وقتی از کودک 5 ساله مراقبت می کند، درکنار غذا دادن، تعویض لباس و خواباندن، باید با او بازی کرده و به آن آموزش هم بدهد و او را به گردش ببرد. پرستار کودک در منزل قبل از هر چیز باید عاشق بچه ها باشد و از نگهداری از کودکان و بودن با آنها لذت ببرد. همچنین باید مهربان، صبور، باحوصله و تا حدی شوخ طبع باشد تا کودک از بودن با او لذت ببرد. او باید خلاق بوده و بتواند فعالیت های جالب و جذابی را برای بچه ها تدارک ببیند.

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه