اخبار

خدمات پرستاری در تهران

 33500189

موسسه پرستاری فردوس متعهد می شود که مراقبین ما وظایف خود را آنگونه که شما از ما انتظار دارید انجام بدهند و احساس امنیت را در شما ایجاد کنند

و با گذشت زمان شما رضایت تان را از ما و مراقبین ما حاصل می کنید و در صورت تمایل می توانید رضایت خودتان را از مراقب تان اعلام کنید. بهترین کسی که می تواند ما را به پیشرفت برساند شما هستید چرا که با نظرات و پیشنهادات تان ما را کمک می کنید.

سایر خدمات موسسه پرستاری فردوس  عبارت اند: انجام کلیه آزمایشات تشخیص طبی غربالگری چکاب  ارزیابی محرمانه ابتلا به بیماری های مزمن رادیولوژی سونوگرافی اکوقلب ..

خدمات پرستاری از جمله خدماتی است که از گذشته نیاز به آن وجود داشته است اما در سالهای اخیر با توجه به شاغل شدن اکثریت خانواده ها و کمبود وقت لزوم ارائه خدمات پرستاری بیش از پیش احساس میشود. خدمات پرستاری برای کودکان و افرادسالمند بیشترین تقاضا را دارد و یک موسسه پرستاری باید بتواند خدمات پرستاری شبانه روزی ارائه نماید. خدمات پرستاری در منزل باعث میشود افراد شاغل خیالشان از بابت نگهداری عزیزانشان کاملا راحت باشد و دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

خدمات پرستاری در منزل شامل پرستاری از کودک، پرستار سالمند، تزریقات در منزل و مواردی از این دست میشود. نگرانی بابت نگهداری و پرستاری بچه و نگهداری سالمند در منزل باعث ایجاد دغدغه فکری و به هم خوردن تمرکز در محیط کار و کاهش راندمان کاری میشود. از سوی دیگر بسیاری از خانواده ها دوست ندارند عزیزان خود را لز خودشان دور کنند و آنها را به خانه های سالمندان بفرستند. در این شرایط بهترین پیشنهاد استخدام یک پرستار در منزل است که هم بتواند در انجام امور روزانه به فرد سالمند کمک کند و هم در صورت بیماری داروها را راس ساعت به فرد سالمند برساند.

پرستاری کودک و بچه هم در کنار پرستاری سالمندان از مشکلات بسیاری از والدین است. به خصوص کودکانی که هنوز به سن لازم برای رفتن به مهد یا مدرسه نرسیده اند. سپردن کودک به یک پرستار متعهد و با تجربه میتواند باعث شود والدین در ساعاتی که در محل کار حضور پیدا میکنند با آرامش فکری بیشتر داشته باشند و در کنار حفظ سلامتی کودکشان، راندمان کاری آنها نیز بالاتر رود و بتوانند روز به روز در کار خود پیشرفت و ترقی داشته باشند.

سایر خدمات پرستاری :

علاوه بر پرستاری کودکان و سالمندان، ممکن است عده ای نیاز به خدمات پرستاری شبانه روزی و دائمی نداشته باشند اما درگیر بیماری هستند و یا بیماری در منزل دارند که نیاز به تزریقات در منزل دارد. این افراد نیز میتوانند از خدمات پرستاری در منزل جهت رفاه حال بیمار و اعضای خانواده کمک بگیرند. همچنین خدمات پرستاری برای کمک به افراد نیازمند جهت حمام کردن، استفاده از توالت، پخت و پز و مراقبت های ساعتی از کودکان و سالمندان نیز قابل ارائه است. خدمات پرستاری و مراقبت معمولا توسط دستیاران بهداشت خانگی انجام میشود. اگر قصد استخدام یک پرستار منزل را دارید لازم است به طور دقیق صلاحیت وسابقه فرد مورد نظر را بررسی کنید. همچنین میتوانید از یک موسسه پرستاری که تجربه و شناخت زیادی از این نوع خدمات دارد کمک بگیرید.

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه