اخبار

پرستاری از بیماران در منزل

پرستاری از بیماران در منزلمسأله مهمی که همواره در ارایه مراقبت‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، دستیابی به کیفیت مطلوب ارایه مراقبت‌ها می‌باشد.

بررسی ایمنی و رضایتمندی بیماران یکی از روش‌های سنجش و ارزشیابی کیفیت مراقبتی محسوب می‌شود. از طرفی، شایستگی پرستاران عاملی مؤثر در تضمین کیفیت مراقبت‌ها معرفی شده است. این مطالعه با هدف تعیین تأثیر استفاده از خدمات پرستاران دارای شایستگی بالینی بر ایمنی و رضایتمندی بیماران بستری در منزل از خدمات پرستاری انجام گرفته است .

پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد ، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد .کادر درمانی موسسه پرستاری فردوس با تعهد و دلسوزی در راستای بهبودی و سلامتی بیماران سعی بر این دارد که خدمات خود را با دقت و سرعت عمل بالا و باکیفیت هر چه تمامتر به شما عزیزان ارائه دهد و خدمات پرستاری از بیماران ذکر شده در این مرکز به شرح زیر میباشد :

1 - پرستاری از بیماران ICU

2- پرستاری از بیماران CCU

3- پرستاری از بیماران CVA

4- پرستاری از بیماران CP

5- پرستاری از بیماران MS و ALS

6- پرستاری از بیماران جراحی شده

7- پرستاری از بیماران در بستر و .....

8- پرستاری از بیماران سرطانی

9- پرستاری از بیماران قلبی

10- پرستاری از بیماران اعصاب و روان

11- پرستاری از بیماران روان پزشکی

12-پرستاری از بیماران پارکینسون ،آلزایمر و ....

لازم  به ذکر است موسسه پرستاری نوید گستران فردوس قادر است با پرسنل مجرب خود آسایش خاطر بیماران و همچنین همراهان آنان را به بهترین نحو ممکن فراهم کند.

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه