اخبار

قیمت پرستار سالمند

قیمت پرستار سالمند

در این مقاله به بررسی استخدام پرستار مناسب سالمند و کودک و همچنین فیمت پرستار سالمند می پردازیم.

 

امروزه احتیاط در بررسی همه جوانب در استخدام پرستار مناسب برای سالمند در منزل اهمیت ویژه ای دارد. 

به جز آگهی‌های شرکت‌های خدماتی که وعده اعزام نظافتچی یا پرستار کودک و سالمند را می‌دهند، احتمالا گاهی در صفحات حوادث هم چشمتان به اخبار پرستارنماها یا نظافتچی‌ نما‌هایی که با سوء‌استفاده از نبود ناظری دقیق بر عملکردشان و بی‌توجهی به اعتماد کارفرماهایشان مرتکب جرم شده‌اند، خورده است.

در این صنف کاری نیز ممکن است کسانی با هدف ارتکاب بزه وارد آن شوند و در پناه نام آن، به جان و مال مردم تجاوز کنند، امکان دارد نیروهای کاری که به‌عنوان نظافتچی یا پرستار سالمند یا کودک به منازل اعزام می شوند، بزهکارانی باشند که در پوششی دروغین و با هویتی جعلی وارد زندگی افراد شوند و در انتظار زمانی مناسب برای ارتکاب جرم باشند.

هر فرد که برای شغل پرستاری و مراقبت از سالمند و کودک به داخل منازل فرستاده می شود، باید به موسسات واجد شرایط مراجعه کند. موسسات معتبر که تحت عنوان اعزام پرستار برای نگهداری از کودک و سالمند به نشریات معتبر آگهی می دهند و می توان مجوزشان را در سایت مرکز بررسی کرد.

همچنین افرادی که برای نگهداری از فرزند یا پدر و مادر سالمند خود در منزل نیازمند پرستار می باشند می بایست به این موسسات مراجعه کنند یا به صورت تلفنی درخواست خود را مطرح کنند.

متأسفانه مراکز نگهداری از کودک و سالمند بدون مجوز وزارت بهداشت تعدادشان کم نیست و رشدی قارچ گونه دارند. شرایط ثبت این مراکز نیز مانند بسیاری از شرکت‌های خصوصی دیگر در کشور اصلا سخت نیست و برخی از سازمان‌ها به افراد متقاضی این کار به راحتی مجوز می دهند.

ثبت این مراکز نیز از طریق سازمان ثبت شرکت‌ها صورت می گیرد و در این شرایط  ارگان مربوطه که وزارت بهداشت می باشد قادر نخواهد بود بر نحوه فعالیت این مراکز  هیچ نظارتی داشته باشد مگر در مواردی که با شکایت افرادی از مراکز بدون مجوز این وزارتخانه در جریان کار این مراکز قرار بگیرد .

مراقبت از سالمند به طور صحیح

متأسفانه  برخی شرکت‌های خدماتی که در واقع نمی بایست اعزام پرستار سالمند و کودک بکنند، برای دریافت مجوز از طریق بهزیستی اقدام می کنند و  آنها که نظافتچی به خانه‌ها می‌فرستند  تنها شرکتشان را به ثبت می رسانند تا فعالیتشان قانونی شود، اما حقیقت این است که نه بهزیستی واقعا می‌تواند بر عملکرد این شرکت‌ها نظارتی داشته باشد و نه سازمان ثبت شرکت‌ها صلاحیت‌های آنها را به شکل کاملی می‌سنجد.

به دلیل وجود مواردی از این دست در بعضی اوقات با وجود این سند و سفته ها باز هم افرادی سودجو در قامت پرستار و مراقبت کودک و سالمند دست به سوء استفاده می زنند. بررسی عملکرد پرستار به طور مداوم از وظایف مرکز می باشد.

قیمت پرستار سالمند در منزل بسته به اقداماتی که برای مراقبت از سالمند و کودک انجام میشود تعرفه های متفاوتی دارد. موسسه پرستاری فردوس با توجه به نیاز شما پرسنل بسیار مجربی را به منازل شما میفرستد. 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه