اخبار

مواردی که باید پرستار سالمند رعایت کند

مواردی که باید پرستار سالمند رعایت کند

در ابتدا ممکن است شما متوجه شوید مادربزرگتان نمی تواند برای خودش غذا درست کند، یا لباس هایش را مرتب کند، مواد غذایی در یخچال او خراب می شوند

و برای رفتن به حمام خیلی اذیت می شود. وظایف خانگی او سخت شده است و تنهایی از پس امور روزانه برنمی آید. در این شرایط اگر مادربزرگ می خواهد در منزل خود زندگی کند، احتیاج به یک همراه و مراقب دارد.

شاید هر لحظه از شما و دیگر فرزندان و نوه ها خواسته شود که در خانه ایشان حضور داشته باشید، ولی عملا غیر ممکن است که بتوانید کارهای خود را رها کنید و به امور منزل بپردازید. حضور یک نیروی مراقبتی می تواند این مشکل را حل کند.

مراقب سالمند در منزل کلیه امور منزل مانند آشپزی، تمیز کردن خانه، بردن به حمام، یادآوری داروهای سالمند و هم صحبتی با او را باید انجام دهد.

یک مراقب حرفه ای که از یک سازمان یا موسسه درخواست می شود بهترین گزینه برای کمک به سالمندانی است که با وجود ناتوانی جسمی نیاز به یک زندگی مستقل دارند. استخدام نیروی مراقبتی برای خانواده یک کار استرس زاست و نیاز به توجه و دقت زیادی دارد. موسسه پرستاری فردوس با استخدام پرسنل مجرب در راستای مراقبت از سالمند ، کودک و بیمار و با در نظر گرفتن دل مشغولی های شما در مورد نگهداری از مادر و پدر سالمندتان اقدامات بسیار شایسته ای انجام داده است.

برای انتخاب خوب به همان تماس تلفنی اول دقت نمایید. یک مراقب حرفه ای خیلی خوب و با دقت گوش می کند و خوب هم صحبت میکند.

هنگامی که می خواهید یک پرستار سالمند را استخدام کنید با دقت به او شرح دهیدکه وظایفش را بداند. راجع به خصوصیات سالمند بگویید و ببینید آیا او به جزییات توجه میکند یا خیر. این خیلی مهم است که متوجه حساسیت های شما بشود و بی تفاوت از کنار آنها نگذرد. به او بگویید زمان دارو ها را یادداشت کند. ساعتی که باید آب میوه و یا میوه بخورد و تمام ساعاتی که باید به صورت منظم کاری انجام دهد. مراقب حرفه ای از همه چی یادداشت برداری می کند.

راجع به ساعات کاری و دستمزد واضح و روشن صحبت کنید

دقیقا تعیین کنید که چه ساعاتی نیاز به حضور مراقب سالمند و مراقبت از سالمند در منزل دارید و بابت این کار چه مقدار دستمزد قرار است پرداخته شود. حتی در مورد زمان پرداخت حقوق پرستار و همچنین نحوه پرداخت هم توافق کنید. مثلا ممکن است یک خانواده توافق کنند که به صورت هفته ای پرداخت شود و یا ماهانه. همچنین توافق شود که حقوق از طریق مرکز پرستاری پرداخت می شود و یا مستقیما به خود مراقب پرداخت می شود.

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه