اخبار

شرکت پرستاری در صادقیه

دوره‌های آموزشی مراقبت از سالمندان در منزل سبب افزایش سطح کیفی مراقبت‌ها و همچنین آشنایی شناختی پرستار و مراقب، به‌لحاظ جسمی و روانی با سالمندان می‌شود.

 

شرکت پرستاری نوید گستران فردوس با بهره گیری از پرستاران مجرب و مراقبین متعهد به مراقبت و پرستاری از سالمندان ، نگهداری از کودک و همچنین مراقبت از بیماران شما در منزل پرداخته و دغدغه های شما را از بابت والدین عزیزتان درک کرده است . و همچینین باعث آسودگی خیال شما از بابت آنها میشود

مراقبان سالمندان معمولا تجربی هستند

با ابراز تاسف حتی کارکنان مراکز شبانه‌روزی نگهداری سالمندان نیز در‌حال‌حاضر به‌شکل تجربی کار می‌کنند و هیچ مدرک دانشگاهی ندارند،بنابراین نمی‌توان انتظار بیشتری از مراقبان داشت و ممکن است اشکالات زیادی هم در کار آن‌ها دیده شود. اما مراقبین و پرستاران مرکز پرستاری فردوس همگی دارای مدارک دانشگاهی بوده و از سالمندان و بیماران شما به بهترین نحو ممکن نگهداری میکنند.

به‌گفته کارشناسان سالمندان ، هم‌اکنون در جذب نیروی انسانی تاکید بر این است که نیرویی که بتواند آموزش‌ها را درک و دریافت کند، جذب این مراکز شود.

دانشجوبان پرستاری و پزشکی آمادگی لازم را جهت مراقبت از سالمندان و بیماران در منزل داشته و به کمک شما و همچنین والدین عزیزتان می آیند.در شرایطی که احساس شود پرستار در نگهداری سالمند دچار مشکل است یا نیاز به کمک دارد، از کمک‌پرستار باید بهره جست؛ بنابراین بنا بر شرایط محیطی و توان پرستار و درنهایت وضعیت سالمند وظایف پرستار تعریف می‌شود.هرگونه بازخورد منفی محیط پرستاری و اطرافیان برای سالمند درک‌شدنی است و برای او ایجاد رنجش خاطر می‌کند. این جمله تاکید دیگر این فلوشیپ روان‌پزشکی سالمندان است و یادآوری می‌کند: هیجان منفی اثر ناخوشایندی بر توانمندی جسمی و روانی سالمند می‌گذارد.

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه