اخبار

اعزام پرستار متخصص

اعزام پرستار متخصص

در دوران مراقبت از بیمار خاطرات زیادی ساخته می‌شود، آخرین خاطراتی که خانواده و پرستار با بیمار خود تقسیم می‌کند.

هنگامی که برای مراقبت از بیماری که آخرین روزهای خود را می‌گذراند برنامه‌ریزی می‌کنید این مساله را به خاطر داشته‌باشید که قرار است از کسی که پس از تحمل چندین سال بیماری در حال مرگ است پرستاری کنید.برای این کار وقت بگذارید و به قدرت خود و محدودیت‌ها فکر کنید. پرستاری کاری با ارزش و در عین حال سخت می‌باشد.برای پرستار سالمند مهم است که در عین پرستاری از بیمار مراقب خود نیز باشد، چون در غیر این صورت قادر نخواهد بود در زمان های حیاتی از بیمار خود مراقبت کند.مراقبت در منزل انعطاف پذیر است و می‌تواند پاسخگوی نیاز بسیاری از افراد و خانواده‌ها باشد.نگهداری و مراقبت در خانه همیشه امکان‌پذیر نیست پس سعی کنید روش نگهداری از بیمار خود را به دقت بررسی کنید.بهترین گزینه را برای افرادی که درگیر این مساله هستند انتخاب کنید تا کمترین نگرانی در مورد انتظارشان داشته باشید.

موسسه پرستاری فردوس با اعزام پرستار متخصص برای پرستاری از بیماران ccu و icu و ... در منزل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. این موسسه با بکارگیری پرسنل مجرب در زمینه مراقبت از سالمندان و همچنین کودکان و بیماران شما را در زمینه های مراقبتی یاری خواهد کرد.از جمله خدمات این موسسه مراقبت از سالمندان ، نگهداری از کودکان ، مراقبت از بیماران و ... میباشد .

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه