اخبار

پرستاری در خانه

پرستاری در خانه

پرستاری در خانه و چگونگی مراقبت از بیمار، سالمند و کودک در منزل یکی از مهم ترین مسائلی است که خانواده ها را به خود مشغول کرده است.

مسائلی که هر فرد ممکن است با آن مواجه شود و نیازمند راهنمایی و کمک در خصوص مراقبت بهتر از عزیزانشان شوند.

موسسه پرستاری فردوس با ارائه خدمات پرستاری و مراقبت در صدد برطرف نمودن این مسئله برآمده است.

بسیاری از افراد بر اثر تصادف و یا مواجه با بیماری سخت مجبورن زمانی را در خانه بگذرانند و نیازمند مراقبت 24 ساعته هستند. از قضا این خانواده با وجود مشغله نمی توانند آن طور که لازم است به بیماران رسیدگی نمایند.

و یا ممکن است در خانه سالمندی حضور داشته باشد و او هم احتیاج به مراقبت دارد. در این میان ممکن است خانواده به علت مشفله کاری نتوانند به کودک خود رسیدگی نمایند و لازم است پرستاری را برای کودک خود استخدام نمایند.

البته حضور پرستار در خانه فقط به زمانی که اطرافیان درگیری کاری دارند ختم نمیشود. اعزام پرستار ممکن است برای مراقبت بهتر و بیشتر از افراد باشد و یا ممکن است شخصی به مراقبت های شدید پزشکی و اصطلاحا حرفه ای احتیاج داشته باشد. در نتیجه حضور یک پرستار با تجربه و مسلط به امور پزشکی و پرستاری بسیار لازم و حیاتی است.

مراقبت صحیح از سالمندان، کودکان و بیماران در منزل توسط پرستاران مرکز پرستاری در منزل منجر به بهبود سریع بیماری شود. مهم ترین بخش مراقبت از بیمار در خانه این است که اتاق بیمار جداگانه باشد تا هم از لحاظ نگهداری و از آن مهم تر بهداشتی ایمن باشد.

از دیگر اهداف نگهداری و مراقبت در منزل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بهبود کیفیت در خدمات پرستاری

کاهش دوران بستری و نقاهت و افزایش توان بخشی بیماران

کاهش هزینه مراقبت از بیماران و سالمندان در بیمارستان

پیشگیری از بستری در بیمارستان

و...

و اما نقش پرستاران چیست؟

حمایت و هدایت، آموزش مسائل پزشکی و مراقبتی به دیگر افراد، مدیریت و کنترل اوضاع و ...

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه