اخبار

اعزام پرستار

اعزام پرستار 

موسسه پرستاری فردوس با توجه به افزایش سن عمومی جامعه و نیاز مبرم مردم به مراقبت و نگهداری از عزیزانشان مجموعه ای را راه اندازی کرده است

تا به وسیله آن به برطرف نمودن مشکل افراد بپردازد. در همین راستا پرستاری فردوس به ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت می اندیشد.

به تازگی موسسات غیر مجاز زیادی در زمینه راه اندازی مجموعه جهت مراقبت از سالمند در منزل نگهداری از کودکان و افراد بیمار اقدام نموده اند و به دریافت مبالغ هنگفت خدماتی در خور شأن عزیزان ارائه نمی‌دهند. اما در همینه راستا پرستاری فردوس جای هیچگونه نگرانی را برای شهروندان عزیز نگذاشته است.

از جمله وظایف پرستار می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

1. درجه اول داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با حرفه

2. تجربه کاری در خصوص نگهداری و پرستاری

3. آشنایی و تسلط کافی به امور پزشکی و مراقبتی

4. گذراندن دوره های تخصصی و مهارتی

5. داشتن مدارک شغلی از مراکز مجاز ارائه خدمات پزشکی

موسسه پرستاری فردوس به بکارگیری پرسنل توانمند و مجرب در زمینه نگهداری، پرستاری و مراقبت شهروندان عزیز را در زمینه نگهداری از عزیزانشان یاری می‌نماید.اعزام پرستار بچه به منازل جهت نگهداری از بیمارانی که شرایط جسمی مناسبی ندارند و یا در کما هستن یا قادر به حرکت نیستند از جمله وظایف این مجموعه عظیم می‌باشد. اما پرستار فقط برای نگهداری از بیمار نیست . خیلی از والدین به دلیل مشغله کاری فراوان نمی توانند به کودکان خود رسیدگی نمایند و ناچارند شخصی را جهت مراقبت و نگهداری از فرزند دلبندشان استخدام نمایند. پرستاری فردوس در این جهت نیز پرستارانی را برای نگهداری از کودکان تعلیم و آموزش داده اند تا متناسب با روحیات کودکانه آن بتوانند از آنها مراقبت نمایند. 

با توجه به این که سالمندی یه دوره ای از زندگی است که پس از گذراندن میانسالی رخ میدهد اما اگر به آن توجهی نشود ممکن از علائم و عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. به همین جهت مرزاکز نگهداری از سالمندان در منزل برای مراقبت از سالمندان نیروهای زبده و کاربلدی را پرورش می دهند تا فرزندان و خانواده این عزیزان را در خصوص پرستاری از سالمندشان یاری نمایند. پرستاری فردوس نیز در همین راستا با اعزام پرستار مربوطه با توجه به شناخت روحیات سالمندان به منازل انها ارسال می نماید.

اعزام پرستار بسته به شرایط توافقی می تواند ساعتی، روزانه، 24 ساعته ، هفتگی و ...  باشد. 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 09122857141  -  33500189

 

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه