اخبار

شرکت پرستاری

شرکت پرستای

پرستاری از افراد بیمار، سالمند و کودکان از جمله مشاغلی است که علاوه دانش کافی در خصوص مراقبت و نگهداری، نیازمند صبوری و تحمل بالاست.

توجه به روحیات افراد از جمله مهم ترین وظایف یک پرستار است. در این خصوص دوره های لازم روانشناسی کودک، روانشناسی سالمند و افراد بیماری برگزار شده و علاقه مندان به حرفه پرستاری و مراقبت موظف به گذراندن این دوره ها هستند. ما در پرستاری فردوس به شما کمک خواهیم کرد تا در خصوص نگهداری از عزیزانتان دغدغه ای نداشته باشین.

از جمله خدمات پرستاری که می توان به آن اشاره نمود اجرای فرامین و دستورالعمل های پزشک و متخصص مربوطه است. در واقع پزشک عهده دار معاینه، کنترل علائم، جلوگیری از تشدید بیماری و تجویز دارو می‌باشد و پرستار سالمند و پرستار کودک مسئول پیروی از دستورالعمل های پزشک می باشد.

یک پرستار خوب از ویژگی های زیر برخوردار است:

مهر و عطوفت ، درک و فهم بالا، احتیاط در اجرای وظایف، چست و چابک بودن، شاد و پرانرژی بودن جهت دادن روحیه به افراد، داشتن سرعت عمل بالا و هوشیار بودن از جمله خصوصیاتی است که یک پرستار باید از آن برخوردار باشد.

مهارت پرستار از لحاظ رعایت امور فنی و پزشکی، از جمله مراقبت پزشکی، برطرف کردن اتفاقات احتمالی مانند بروز تشنج و اتفاقاتی از این قبیل باید در درجه بالایی قرار داشته باشد.

تمامی پرستاران پرستاری فردوس مسلط به موارد مذکور بوده و جای هیچگونه نگرانی برای شما نخواهد بود. 

پرستاری فردوس با حضور نیروهای دوره دیده و آشنا به مسائل پزشکی و کارآزموده در زمینه های زیر آماده خدمت رسانی به خانواده عزیزان و افراد نیازمن به مراقبت و پرستاری می باشد.

1. اعزام پرستار برای مراقبت و نگهداری از سالمندان خانم یا آقا در منزل شخصی

2. اعزام پرستار به منزل جهت نگهداری و پرستای از نوزادان و کودکان.

3. اعزام پرستار بنا به توافق به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا ... می‌باشد

4. نگهداری و پرستاری از افراد بیمار و ناتوان در منزل

5. نگهداری و پرستاری از بیماران، سالخوردگان و افراد ناتوان هنگامی که در بیمارستان یا مراکز درمانی بستری هستند

6. اعزام آمبولانس و تجهزات پزشکی مراقبتی به منزل جهت مراقبت بیشتر

7. اعزام نیرویی جهت خدماتی از قبیل نظافت، شست و شو، پخت و پز و دیگر موارد در منزل ، محل کار بر اساس توافق به صورت تمام وقت و یا پاره وقت

نیروهای اعزامی به لحاظ سوابق پزشکی از لحاظ سلامت جسمی و روانی قابل تایید موسسه پرستاری بوده و تضمین لازم توسط شرکت پرستاری داده خواهد شد.

ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان لطفا به دیگر مطالب ت.ضیحی داخل سایت مراجعه نمایید و در صورت وجود ار گونه سوال با ما در ارتباط باشید.

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه