اخبار

اعزام پرستار بچه

مرکز پرستاری فردوس خدمات را به صورت شبانه، روزانه ،مقطعی ارائه میدهد تمامی پرستاران ما قابل اعتماد و آموزش دیده هستند .تمامی پرستاران کودک ما تحصیل کرده و آشنا به امور کودکیاری جهت تربیت ،آموزش و نگهداری میباشد.

 

مرکز پرستاری فردوس خدمات نگهداری از کودک را توسط کودکیاران تحصیل کرده در رشته های روان شناسی، علوم تربیتی ، مشاوره و .... ارائه میدهد.مرکز پرستاری فردوس خدماتی از قبیل پرستار کودک درمنزل و پرستار سالمند در منزل، در تهران ارائه می‌دهد.

امروزه با گسترش شاغل بودن والدین ، فرزندان نیازمند آن هستند تا کسی از آنها در منزل نگهداری نماید .والدین مجبور میشوند از موسسات خدمات پرستاری ، پرستار بچه استخدام کنند. معیارهای متفاوت و مختلفی برای انتخاب پرستار کودک وجود دارد .

 

اعزام پرستار بچه

یکی از معیارهایی که خانواده‌ها اغلب روی آن موضوع تردید دارند سن و سال پرستار نوزاد و پرستار کودک می باشد .و دیگری تحمل پرستار کودک میباشد . برای تعیین میزان تحمل پذیری فرد پرستار، باید از او مصاحبه بگیریم و در مورد برخی موارد با او صراحتا صحبت کنید تا با اطلاعاتی که رد و بدل می شود بتوانیم به شناخت خوبی از فرد برسیم و تجربیاتی که در زمینه‌ی نگهداری از کودک دارد را مورد بررسی قرار بدهیم .

مشخصات پرستار کودک:

کودکان نیاز دارند بزرگسالان به حرف های آنها گوش دهند. کودکان باید بدانند که وجودشان برای بزرگسالان اهمیت دارد و نیازشان مهم است. کودکان نیاز به راهنمایی و کمک دارند. کودکان بزرگسالانی را دوست دارند که انعطاف پذیر ، مثبت اندیش و واقع بین هستند.

پرستار کودک هرگز نباید کودکی را مسخره کنند و یا از روش های خشن انضباطی استفاده کنند. همه ی کودکان به محدودیتهای معقولی نیاز دارند و بهتر است با حوصله و شوخ طبعی و ایجاد یک حس مشترک نکات تربیتی را به آنها آموخت. مراقب کودک باید با پسرها و دخترها رفتار یکسانی داشته باشند و بدون توجه به پیش زمینه عقیدتی یک کودک به مذهب، زبان و ارزشهای خانوادگی او احترام بگذارند. پرستار کودک باید اطلاعات کلی درباره ی کمک های اولیه داشته باشند .

پرستار کودک مهم ترین نقش را در اجرای برنامه ی آموزشی موفقیت آمیز کودک دارد. پرستار کودک باید فردی مهربان، دلسوز و مسئولیت پذیر باشد. پرستار کودک باید بتواند به کودکان در یافتن دوستان جدید، استفاده از اسباب بازی به صورت اشتراکی و احترام به حقوق دیگران کمک کند. پرستار کودک باید هر روز به کودک توجه خاص نشان دهند و به نیاز او رسیدگی کنند. مراقب کودک باید دوست داشتنی، پرتوان، عادل، مهربان ، هوشیار و مسئول باشد.

مرکز پرستاری فردوس جهت ارائه کلیه خدمات مراقبت و نگهداری از کودک در منزل با عقد قرارداد رسمی وضمانت های لازم در خدمت خانوداه های محترم متقاضی میباشد.

جهت استخدام پرستار با ما در تماس باشید .

09122857141 - 33500189

 

 

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه