اخبار

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران ( خدمات پرستاری فردوس ) از جمله خدمات پرستاری در منزل می باشد که متقاضیان بسیاری دارد زیرا با تغییر سبک زندگی ،

روز به روز مشغله افراد بیشتر و زمان خالی آنها کمتر شده است بنابراین خدمات پرستاری در منزل غرب تهران با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد. خدمات پرستاری در منزل تهران شامل خدمات پرستاری ، پرستار سالمند در منزل ، پرستار کودک در منزل و پرستار بیمار در منزل می باشد.

خصوصیات پرستار خوب در خدمات پرستاری غرب تهران :

1.نحوه رفتار پرستار با بیمار حتما باید طبق دستورهای پزشک معالج بیمار باشد و پرستار خودش اصلا تصمیم های جدید نگیرد.

2.از وظایف مهم یک پرستار دقت به حال عمومی بیمار و در نظر داشتن دقیق همه تغییرات بیمار است زیرا یک لحظه غفلت پرستار می تواند اتفاقات جبران ناپذیری را پدید آورد.

3.بسیار مهم است که پرستار هوشیار بوده و با کمترین صدا بیدار شود .

4.برقراری آرامش و حفظ سکوت در اتاق بیمار بر عهده ی پرستار می باشد و باید به آن بسیار توجه کند. ( به خصوص در نگهداری از سالمند یا بیماران خاص )

یکی از خدمات پرستاری که در غرب تهران ارائه میشود پرستار سالمند میباشد .

ایجاد ارتباط خوب و همکاری با بیمار و خانواده آن مهمترین وظیفه‌ی پرستار سالمند می باشد. پرستار سالمند در منزل به منظور نگهداری از سالمند در راستای حفظ و بهبود سلامت روحی و جسمی سالمند است. پرستار سالمند در منزل باید تحصیلات مرتبط با پرستاری داشته باشد علاوه بر آن باید دوره های آموزشی مرتبط با پرستاری از سالمند را طی کرده باشد. زمانی که صحبت از سالمند بیمار است، داشتن صبر از اهمیت بیشتری برخوردار است.بنابراین هنگامی که یک پرستار انتخاب می کند که با سالمندان کار کند باید توانایی صحبت کردن و گوش دادن به صحبت سالمندانی که ممکن است بسیار آرام و آهسته صحبت کنند یا دچار پریشانی حواس باشند را داشته باشد.همپنین پرستار سالمند باید دلسوز و مهربان باشد و در کار خود دقت زیادی داشته باشد و در حین کار حال عمومی سالمند را زیر نظر داشته باشد تا بتواند در صورت مشاهده هر گونه تغییر غیر طبیعی سریعا اقدام کند.

اگر احتیاج به خدمات پرستاری در منزل غرب تهران دارید با ما تماس بگیرید. شماره تماس09122857141 -66557864

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه