اخبار

استخدام پرستار بچه

مرکزپرستاری فردوس از متخصصین آموزش دیده و قابل اعتماد جهت پرستاری کودک ، استفاده مینماید .

 

پرستار کودک خوب می‌داند کودک چگونه رشد می‌کند و پرورش می‌یابد. برای کودک محیط هیجان انگیز ایجاد می‌کند راه های بسیاری برای یادگیری کودک ایجاد میکند.پرستار کودک با شما کار میکند و نگرانی‌هایتان را گوش میدهد.دوست دارد فرزندتان در رسیدن به اهدافی که شما برایش تعیین کرده‌اید، کمک کند.

پرستار کودک در خانه یک محیط انعطاف پذیر و کمتر ساختار یافته‌ای را ارائه می دهد. پرستاری کودک نیازمند تخصص و مهارت است، برای کودکان تمام سنین که ممکن است .از بسیاری از شرایط مختلف رنج ببرند، پرستاران کودک نقش کلیدی ارزیابی نیازهای پرستاری کودک، با توجه شرایط پزشکی، اجتماعی، فرهنگی و خانوادگی فرد خدمت گیرنده بازی می کنند.

استخدام پرستار بچه

پرستاری کودک در منزل توانایی برقراری ارتباط مناسب کودکان و والدین یا مراقبین آنها بخش مهمی از کار است. اگر با بچه های کوچک کار کنید، باید رفتار کودکانه یا واکنش کودک را نیز تفسیر کنید تا به طور کامل آنها را ارزیابی کنید،

پرستار کودک در منزل به دلیل اشتغال پدر و مادر کودکان در خارج از خانه به نیاز اصلی خانواده ها تبدیل شده است. این والدین بار مراقبتی و تربیتی خود را با انتخاب یک پرستار انجام میدهند . پرستار بچه ای را جهت برستاری از کودک در منزل خود انتخاب کنید که منطبق با شخصیت کودک شما باشد. پرستار کودک در منزل در واقع مراقبی می باشد که توسط خانواده جهت تامین رفاه حال کودک در منزل استخدام می شود،

مرکز پرستاری فردوس خدماتی از قبیل پرستار کودک درمنزل و پرستار سالمند در منزل، در تهران ارائه می‌دهد.

جهت استخدام پرستار کودک با شماره زیر تماس حاصل نمایید .

09122857141 - 33500189

 

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه