اخبار

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری از جمله خدماتی است که از گذشته تا به امروز به آن نیاز بوده است اما در سالهای اخیر با توجه به تغییر روند زندگی ها و شاغل بودن بیشتر خانواده ها و کمبود وقت ، احتیاج به خدمات پرستاری در منزل بیش از پیش احساس می شود.

 

خدمات پرستاری برای کودکان و افراد سالمند بیشترین تقاضا را دارد و پرستاری فردوس خدمات پرستاری را به صورت شبانه روزی ارائه مینماید. خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل به افراد کمک می کند که از بابت نگهداری عزیزانشان کاملا خیالشان راحت باشد و دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند. خدمات پرستاری شبانه روزی ما در تهران شامل خدمات پرستاری در منزل تهران ، خدمات پرستاری در منزل شمال تهران ، خدمات پرستاری در منزل غرب تهران ، خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری مانند:

پرستار کودک در منزل :

این روزها دغدغه ی همه ی پدر و مادر های شاغل پرستار کودک خوب برای نگهداری کودکشان در منزل است پس شما تنها نیستید اما حتما در زمان انتخاب پرستار کودک در منزل نکات زیر را در نظر بگیرید :

1.رفتار پرستار کودک و نحوه ی همراهی او با کودک شما بسیار مهم است همچنین پرستار بچه باید تجربه نگهداری از کودک در منزل را داشته باشد.

2.اختلاف سنی بین کودک و پرستار نیز خیلی مهم است ، اگر کودک شما خردسال است پرستاران با سن بیشتر را انتخاب کنید اما اگر کودکتان بالای 10 سال دارد ، پرستار جوان انتخاب کنید.

نگهداری سالمند در منزل :

رفتار پرستار سالمند و نحوه ی پرستاری از سالمند در منزل اهمیت بسیاری دارد چرا که سالمندان به دلیل کهولت سن ممکن است ناتوان یا تندخو باشند که در اینجا تجارب پرستار سالمند کمک میکند بتواند شرایط خوبی را همراه با آرامش برای والدین شما ایجاد کند. بنابراین انتخاب یک پرستار خوب جهت نگهداری سالمند در منزل بسیار اهمیت دارد.

خدمات پرستاری در منزل :

1- تزریقات به صورت وریدی و عضلانی ( وصل آنژیوکت در صورت نیاز )

2- سونداژ ( سوند ادرار و سوند معده )

3- انجام پانسمان ( پانسمان معمولی و نوین ) جهت انواع زخم ها مانند زخم بستر ، زخم های متعاقب عمل های جراحی ، سوختگی و …

4- پرستاری از بیمار پس از عمل جراحی در منزل

5- نمونه گیری از بیمار جهت آزمایش و ارسال نمونه به آزمایشگاه

6- وصل سرم برای بیمار

7- پرستاری از بیمار فلج مغزی ( cp ) توسط پرستاران حرفه ای و با تجربه

8- تزریق انسولین

9-گرفتن نوار قلب

 

جهت استخدام پرستار در منزل با شماره زیر تماس حاصل نمایید .

09122857141 -33500189

نوید گستران فردوس

مرکز نوید گستران فردوس با چشم انداز جذب رضایت حداکثری(کیفیت بالا وقیمت مناسب)وبا هدف ارائه خدمات درمانی ومراقبتی سالمندان ، کودک و سالمند درمنزل وبیمارستان به همراه ارائه تمام خدمات مراقبتی و نگهداری و…درمنزل افتخاراین را دارد که در خدمت هموطنان گرامی باشد.

تماس

فلکه دوم صادقیه،چارراه سازمان آب،مجتمع اداری نور قائم،طبقه پنجم،احد 29 و 30

ایمیل: info@parastariyeferdos.com

تلفن : 65_44001061

پیروزی : 33500189

ستارخان : 66557864

نوری : 09122857141

تلفکس : 44058479

نقشه